W zgodzie z Tradycją - Szkoła YIN-YANG
 

Warsztaty "Ruch, Relaks, Dźwięk"


 

Warsztaty te powstały z myślą o wszystkich, którzy pragną wsparcia na swojej drodze rozwoju oraz życiowej przemiany, a także dla tych, którzy potrzebują doświadczyć głębokiego stanu relaksu poprzez energię ruchu i dźwięku.

Zajęcia składają się z III części:


Część I
- RUCH
Łagodne, proste układy ruchowe, oparte na wschodnich metodach pracy z ciałem (joga, Chi Kung), w które wplecione są współczesne ćwiczenia terapeutyczne, usprawniające i zwiększające świadomość ciała.
Czas trwania:
40 minut

Część II - RELAKS
Głęboka relaksacja połączona z pozytywnymi wizualizacjami.
Uczestnicy leżą wygodnie na karimatach (warto mieć przy sobie ciepły koc) i podążają za prowadzoną w łagodny sposób relaksacją. W trakcie relaksu, włączony zostaje delikatny dźwięk mis, aby stopniowo wprowadzić uczestników w kolejną część warsztatów.

Czas trwania:
10 minut

Część III - DŹWIĘK
Koncert Gongów i Mis, który zanurzy uczestników we wszechprzenikającej energii dźwięku. Rozpoczyna się on od łagodnych dźwięków mis, przechodzi w głębokie i wibrujące dźwięki gongów i kończy się harmonijną muzyką dzwoneczków i mis.
Czas trwania: 40 minut

Jeśli pragniesz zregenerować siły psychiczne i fizyczne, zaprzyjaźnić się ze swoim ciałem, uruchomić w sobie procesy samouzdrawiania oraz obudzić swoje zmysły i wyobraźnię płynąc wraz z magicznym dźwiękiem Gongów i Mis – zapraszamy!

Prowadzi:
Izabela E. Paletko


Jeżeli jesteś zainteresowana(y) zorganizowaniem Warsztatów "Ruch, Relaks, Dźwięk" u siebie (grupy, firmy, instytucje) - skontaktuj się z nami i zarezerwuj termin.

Kontakt:
tel. 796 871 888 (poniedz. - piątek, godz.10:30-16:30)
e-mail:
bagua@op.pl
www.maloka.pl


Warsztaty nie są przeznaczone dla osób, które:
 - posiadają rozrusznik serca
 - mają jakiekolwiek metalowe implanty w okolicy głowy lub kręgosłupa
 - chorują na epilepsję
 - dla kobiet w ciąży, zwłaszcza zagrożonej oraz wczesnej (do 3 miesiąca)